Kalendarium rektorskie

14 grudnia 2014

• Wspólne posiedzenie Klubu Nowej Gospodarki, Forum Strategicznego Centrum Zaawansowanych Technologii Miasta Przyszłości AGH oraz Komitetu Naukowego CZTMP AGH .

15 grudnia 2014

• VII Forum Nowej Gospodarki – AGH.

16 grudnia 2014

• Spotkanie Członków Konsorcjum KIC InnoEnergy – Frankfurt, Niemcy.

• Posiedzenie Komitetu Założycielskiego Eko-socjalnego Forum Polski (ESFP) – Uniwersytet Rolniczy.

17 grudnia 2014

• Środowiskowy Opłatek Akademicki – Uniwersytet Jagielloński.

19 grudnia 2014

• Tradycyjne spotkanie opłatkowe społeczności AGH.

22 grudnia 2014

• Spotkanie przyszłych członków Konsorcjum KIC Raw Materials – Paryż, Francja.

5 stycznia 2015

• Jubileusz 25-lecia działalności NOVMAR Sp. z o.o.

8 stycznia 2015

• Panel dyskusyjny „Walidacja efektów uczenia się w myśl wymogów nowelizacji ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym” – AGH.

9 stycznia 2015

• Spotkanie z przedstawicielami koncernu ORLEN oraz Grupy Azoty dot. współpracy z AGH.

12 stycznia 2015

• Posiedzenie Krakowskiej Rady Użytkowników MAN (Miejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej) i KDMO (Komputery Dużej Mocy Obliczeniowej) – ACK Cyfronet AGH.

13 stycznia 2015

• Spotkanie członków KLAC KIC Innoenergy – Amsterdam, Holandia.

• Spotkanie z prof. Agnieszką Zalewską, przewodniczącą Rady CERN.

14 stycznia 2015

• Spotkanie władz AGH z przedstawicielami Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego dotyczące organizacji w Krakowie Konferencji Rektorów
EUNIS (European University Information Systems).

15 stycznia 2015

• Wizyta władz China University of Mining and Technology w sprawie popisania porozumienia o współpracy z AGH.

• Wizyta Ambasadora Tanzanii Philipa Marmo w celu omówienia współpracy z AGH w zakresie kształcenia studentów i przygotowania wysokiej klasy specjalistów w dziedzinach energetyka i górnictwo (odkrywkowe, podziemne).

16 stycznia 2015

• Spotkanie z Mr. Qua-Ling SIM, Ekspertem WIPO oraz Thierry Debled, Dyrektorem the International Section Centre d'Études Internationales de la Propriété Intellectuelle (CEIPI) w ramach odbywającego się w AGH kursu „epi-CEIPI Basic Training in European Patent Law Kraków 2014”.