Zespół Elektroanalizy PAN

I Konferencja IMYAC – International Meeting for Young Analytical Chemists

Dodane 5 sierpnia 2021 przez Bogusław Baś

Szanowni Państwo,

z radością informuję, iż gorąco popierana przez nasze środowisko propozycja organizacji międzynarodowej wideokonferencji doktorantów i młodych pracowników nauki – poddana konsultacji na ostatnim posiedzeniu Zespołu Elektroanalizy Komitetu Chemii Analitycznej PAN w dniu 7 lipca 2021r. – staje się faktem.

I Konferencja IMYAC – International Meeting for Young Analytical Chemists, pod patronatem Zespołu Elektroanalizy KChA PAN, organizowana przez pracowników i doktorantów Katedry Chemii Analitycznej i Biochemii WIMiC AGH odbędzie się w dniach 27-28 września 2021 r. na platformie Zoom.

Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia strony Konferencji:

http://home.agh.edu.pl/~kca/imyac/

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie dziękuję Pani Profesor Szultce-Młyńskiej z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu za wszystkie bezcenne rady i przekazane kontakty międzynarodowe, natomiast Państwa gorąco zachęcam do współpracy i zaangażowania się w organizację kolejnych spotkań w następnych latach. Niech podjęte przez nas działania na rzecz młodego pokolenia naukowców, zwłaszcza naszych doktorantów, jednoczą środowisko i umacniają międzynarodową pozycję polskiej szkoły chemii analitycznej.

Tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w lipcowym spotkaniu Zespołu informuję, że innych szczególnie istotnych kwestii nie poruszano.

prof. Bogusław Baś -przewodniczący Zespołu Elektroanalizy KChA PAN

Dodaj komentarz