Walka ze smogiem-plakat

24 lutego 2016 r. o godz. 18.00 w sali 203 (pawilon A1) Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH w Krakowie odbędzie się spotkanie popularno-naukowe pt.

Kraków – jak żyć w mieście ze smogiem

Podczas spotkania, skierowanego do społeczności akademickiej oraz mieszkańców Krakowa, referaty wygłoszą osoby zajmujące się tematyką wpływu smogu na środowisko i zdrowie człowieka w praktyce – prof. dr hab. inż. Janusz Miczyński (Uniwersytet Rolniczy), dr inż. Tadeusz Kopta (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji), dr hab. Krzysztof Gil (Collegium Medicum, Uniwersytet Jagielloński).

Harmonogram spotkania:

18.00 – otwarcie spotkania dr inż. Maciej Gliniak

18.05 – prof. dr hab. inż. Janusz Miczyński – środowiskowe aspekty powstawania smogu na obszarach miejskich

18.20 – dr inż. Tadeusz Kopta – problematyka zanieczyszczeń emitowanych w transporcie i ich wpływ na zdrowie mieszkańców

18.35 – dr hab. Krzysztof Gil – zdrowotne aspekty bytowania człowieka w atmosferze smogu

18.55 – otwarta dyskusja

19.45 – podsumowanie dr inż. Maciej Gliniak

Wydarzenie można "polubić" Facebook'u, natomiast na Youtube udostępniony jest krótki filmik reklamowy.

Dla ułatwienia poniżej umieszczona jest mapka, dzięki której bez problemu będzie można dotrzeć na wydarzenie.

Mapka final 2