11kkmu

 

Międzynarodowa interdyscyplinarna Krakowska Konferencja Młodych Uczonych jest jedną z najstarszych polskich konferencji, które adresowane są do osób poszukujących inspiracji naukowych. Zaproszenie kierujemy do szerokiego grona doktorantów, młodych pracowników nauki, pracowników branżowych instytutów badawczych oraz przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy pragną dzielić się swoimi obserwacjami, osiągnięciami i wiedzą praktyczną.

 

Celem konferencji jest integracja środowiska młodych naukowców poprzez udział w wykładach mistrzowskich, tematycznych oraz przekrojowych sesjach panelowych i sesji posterowej. Konferencja daje możliwość zaprezentowania projektów badawczych i rezultatów prowadzonych badań w językach polskim i angielskim.

 

XI Krakowska Konferencja Młodych Uczonych to szansa na wystąpienie konferencyjne i publikację w wydawnictwie monograficznym w roku akademickim 2015/2016.

 

Poniżej znajduje się link do formularza rejestracyjnego oraz dokumenty do pobrania.

 

 
 
 
 
 
 

 

 

Pytania dotyczące Konferencji należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z poważaniem
Komitet Organizacyjny