Paweł Hyla - Strona domowa

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

Regulamin korzystania z repozytorium

Email Drukuj PDF

Regulamin korzystania z repozytorium:


 1. Aby uzyskać możliwość wysłania sprawozdań należy założyć na stronie swoje prywatne konto w sekcji Załóż swoje konto (dół strony po lewej stronie), po potwierdzeniu adresu e-mail należy zalogować się do repozytorium przy pomocy podanego loginu oraz hasła.
 2. Użytkownik jest zobowiązany do stosowania silnych haseł oraz nie udostępniania własnego konta innym osobom.
 3. Podczas procesu rejestracji nie należy używać polskich liter w którymkolwiek z widocznych pól.
 4. Proces przesyłania plików na serwer wymaga poważnego podejścia, ponieważ nie ma możliwości kasowania tego co zostało przesłane, istnieje jedynie możliwość zmiany nazwy utworzonego katalogu oraz przesłanego pliku.
 5. Repozytorium służy tylko i wyłącznie do przetrzymywania plików związanych z realizowanymi zajęciami dydaktycznymi, użytkownik ma możliwość dostępu do swoich plików oraz nieograniczonej liczby pobrań, bez możliwości kasowania z repozytorium.
 6. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy systemu i powstałe szkody na skutek nieprawidłowego funkcjonowania systemu, przejęcia konta przez innego użytkownika oraz błędów powstałych na wskutek sił wyższych.
 7. Dane na temat konta użytkownika, a także zawarte w nich materiały są dostępne on-line do końca trwania semestru aktualnego roku akademickiego, w nadzwyczajnych przypadkach okres ten może ulec zmianie.
 8. Jakiekolwiek próby przejęcia na własność kont innych użytkowników, bądź próby odgadnięcia haseł będą skutkowały odpowiednimi konsekwencjami dla osoby podejmującej się tych działań,
 9. Ze względów bezpieczeństwa administrator strony nie ma dostępu do haseł oraz możliwości ich podglądu, hasła są przechowywane w osobnym, szyfrowanym pliku. W przypadku zapomnienia hasła, bądź nazwy (loginu) przez użytkownika można skorzystać z automatycznych opcji umożliwiających przypomnienie: "Nie pamiętasz hasła" lub "Nie pamiętasz nazwy".
 10. Przesyłąnie sprawozdań jest możliwe tylko i wyłącznie przy pomocy repozytorium chyba ze prowadzący zadecyduje inaczej.
 11. Używanie loginów w nazwie których pojawiają się zwroty powszechnie uważane za obraźliwe będą skutkowały usunięciem konta z cała jego zawartością, bez wcześniejszego ostrzeżenia.
 12. W kwestiach spornych dotyczących terminowości przekazania pracy decyduje data i godzina zapisania pliku na serwerze.
 13. Przed rozpoczeciem korzystania z repozytorium należy się zapoznać z instrukcją obsługi repozytorium znajdującą się w Menu Witryny.
 14. Użytkowanie repozytorium jest jednoznacznie związane z akceptacją wszystkich powyższych paragrafów.