Formularz zgłoszeniowy – 58. SKNPG AGH

Dziś ruszyły zgłoszenia do 58. Konferencji Kół Naukowych Pionu Górniczego. Potrwają one do 27 listopada br. do godz. 23.59. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz dostępny na naszej stronie w zakładce 58. Konferencja KNPG.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z komunikatami i opisami dotyczącymi wypełniania formularza. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Polski Kongres Górniczy

W imieniu Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii oraz Fundacji dla AGH zapraszamy członków kół naukowych do udziału w 4. Polskim Kongresie Górniczym, który w dniach 20-22 listopada 2017 będzie obradował w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33. Czytaj dalej

Granty Rektora 2018

W dniu 6.11 minął termin zgłaszania wniosków w konkursie Grant Rektora 2018. Dziękujemy kołom za dotrzymanie tego terminu oraz przede wszystkim za złożenie aż 46 wniosków (to o 2 więcej, niż w przypadku konkursu na rok 2017). Czytaj dalej

Konsultacje – Pełnomocnik oraz Dział Spraw Studenckich

Zmienia się w sposób stały termin czwartkowych konsultacji Pełnomocnika Rektora ds. KN Pionu Górniczego. Studenci będą przyjmowane w godz. 18:00-19:00. Aktualne godziny przyjęć dostępne są na tej stronie w zakładce kontakt. 

Zmianie ulega również miejsce przyjmowania studentów z kół naukowych przez Panią Karolinę Sochacką na paw. C1/C2 pok. 127. Ze względu na pojawienie się kolejnej osoby w Dziale do pomocy w sprawach rozliczeń studenckich wszelkie sprawy będą tam przyjmowane do godz. 16:00. Wszystko to dla lepszej i szybszej obsługi studentów. 

 

Dzień Radonu – 7 listopada

 

W imieniu Instytutu Fizyki Jądrowej PAN serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Dniu Radonu, który odbędzie się 7 listopada br. Szczegóły tego wydarzenia opisane zostały w zaproszeniu, zapraszamy do zapoznania się z tym tekstem i do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu.