Gratulujemy laureatom!

6 grudnia odbyła się już 59. edycja Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH. Stanowiła ona bardzo ważną część obchodów Barbórki, będąc również jedną z największych studenckich konferencji naukowych w Polsce. Przechodzi ona do historii jako ponownie rekordowa. Konferencja zgromadziła bowiem 369 prelegentów (321 z AGH oraz 49 gości z zagranicy). W 20 sekcjach tematycznych wygłosili oni tego dnia w sumie 250 referatów.

Serdecznie gratulując wszystkim zwycięzcom, zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z materiałami dotyczącymi tego wydarzenia:

Materiały na 59. Konferencję SKNPG

59. Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej już w czwartek! Stanowi ona bardzo ważną część obchodów tzw. Barbórki na naszej Alma Mater, będąc również jedną z największych studenckich konferencji naukowych w Polsce.

Wszystkich uczestników zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi tego wydarzenia:

  1. Regulamin oceny wystąpień konferencyjnych (od str 2).
  2. Plakat promujący konferencję.
  3. Szablon prezentacji konferencyjnej.
  4. Szablon identyfikatora dla uczestnika. 
  5. Książka abstraktów uczestników konferencji.

Application form 59. Conference SKNPG

We invite you to submit papers for the 59th Conference of Student Scientific Circles of the Mining Division of the AGH University of Science and Technology, which will take place on 6 December 2018!
Applications are closed.

If you have any questions or doubts, please do not hesitate to contact us

Formularz aktualizujący wiedzę o kołach naukowych

Jak zostało wspomniane w trakcie spotkania opiekunów KN, na ostatnią prostą weszły działania związane z konstrukcją jednej, wspólnej strony www dla kół naukowych AGH. Na tej bazie, również po uzyskaniu aprobaty z Państwa strony przygotowaliśmy formularz, którego wypełnienie pozwoli na prezentację w pełni aktualnej informacji o poszczególnych kołach. Można go znaleźć pod linkiem https://goo.gl/forms/9sp3lti6k2wGujdk2. Gorąco zapraszamy do jego wypełnienia, na co czekamy do 10 listopada. 

Jeszcze po Bartkowej, czyli o zaproszeniach

Wracając jeszcze do podsumowania 23. Konferencji Studenckiego Ruchu Naukowego w Bartkowej za niezwykle ciekawe uznajemy wystąpienia gości konferencji.
Byli to:

  • Pan prof. dr hab. inż. Jacek Cieślik (z wystąpieniem „100 lat od mglistej nadziei do sukcesu”),
  • Anna Żmuda-Muszyńska i Maciej Myśliwiec (z wystąpieniem „Zróbmy razem Burzę Mózgów”),
  • Robert Salisz (z wystąpieniem „Współpraca Muzeum Inżynierii Miejskiej ze Studenckimi Kołami Naukowymi AGH). 

Czytaj dalej