Konkurs Popularyzator Nauki 2017

W imieniu Fundacji PAP – Nauka w Polsce oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszamy Koła  Naukowe do udziału w konkursie Popularyzator Nauki, w którym o ten zaszczytny tytuł mogą ubiegać się obok naukowców również organizacje naukowe. Szczegóły konkursu znajdziecie pod http://www.agh.edu.pl/konkursy/info/article/popularyzatorzy-nauki-poszukiwani/. Pokażmy skalę naszych działań!

Konferencja w Bartkowej

Znamy termin potocznie zwanej Konferencji w Bartkowej mającej na celu merytoryczne  podsumowanie i przyjęcie projektów grantowych poprzez wystąpienia ustne. W tym roku XXII Seminarium Studenckich Kół Naukowych AGH odbędzie się w dniach 20-22 października 2017 oczywiście w Bartkowej. 
Zapraszamy również do działań w Komitecie Organizacyjnym 🙂 Czytaj dalej

Rozliczenia projektów we wrześniu

Duża aktywność studentów przynoszących faktury w sierpniu na ustalone terminy konsultacji potwierdza, iż Wasze projekty biegną zgodnie z ułożonym harmonogramem. W związku z kończącym się terminem realizacji Grantów Rektora AGH 2017 (przypominamy jest to 15 października) podajemy wrześniowe terminy konsultacji z Pełnomocnikiem Rektora ds. Kół Naukowych Pionu Górniczego:
– poniedziałki w godz. 10:30-12:00,
– środy w godz. 9:30-11:00,
– czwartki
w godz. 12:30-14:00.

Pamiętajcie, że od października ulegną one zmianie ze względu na nowy terminarz zajęć dydaktycznych. 

Wakacyjne miejsce spotkań

Wakacje wakacjami, ale zdajemy sobie sprawę, iż Koła Naukowe nie zawieszają w tym czasie swej działalności. Istnieją plany stworzenia dedykowanej przestrzeni typu open space dla kół naukowych AGH. Jednak do czasu jej stworzenia gorąco zapraszamy wszystkich chcących się spotkać, porozmawiać, wypracować i realizować wspólne projekty do korzystania poniżej wymienionych miejsc.

Czytaj dalej

Rozliczenia projektów w okresie wakacyjnym

Pomimo okresu urlopowego informujemy, iż pomiędzy 23.07 a 31.08. będziecie mieć możliwość rozliczyć faktury lub przedyskutować kwestie dofinansowanych projektów na specjalnie ustalonych dyżurach tj.  2.08.,  9.08. oraz 21.08 (w każdym z tych dni w godzinach 9:30-12:00).

W terminie 23.07. – 31.08. Dział Spraw Studenckich będzie przyjmował interesariuszy w pokoju w pok. 111 w paw. C1 w godzinach 8:00-14:00