Wesołego Alleluja!

W imieniu Pełnomocnika Rektora AGH ds. Kół Naukowych Pionu Górniczego Pana dr hab. inż. Pawła Bogacza pragniemy złożyć wszystkim opiekunom i członkom Studenckich Kół Naukowych AGH najlepsze życzenia – wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy. Niech będą czasem rodzinnych, radosnych spotkań oraz pozytywnej refleksji nad wielkanocną tajemnicą. Niech dadzą również siłę oraz motywację do 
układania wszelkich celów i planów.
Wesołych Świąt :-).

VIII Bieg AGH

W imieniu Fundacji dla AGH, Akademickiego Związku Sportowego AGH oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AGH serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Biegu AGH, który odbędzie się w dniu 8 czerwca 2019 roku o godzinie 16.00 (start Reymonta 23 – Wydział Odlewnictwa AGH). 

Szczegóły wydarzenia i zapisy znajdują się na stronie http://www.bieg.agh.edu.pl

„Z najlepszymi w przyszłość AGH 2019”

W imieniu Fundacji dla AGH serdecznie zapraszamy do udziału w programie „Z najlepszymi w przyszłość AGH”, polegającym na odbyciu serii czterech spotkań studentów z czołowymi postaciami świata biznesu.

Rekrutacja do programu odbywa się przez formularz zgłoszeniowy i trwa do 08 kwietnia. Szczegóły wydarzenia można znaleźć pod https://www.facebook.com/NajlepsiAGH/

Sukcesy Najlepszych z Najlepszych 3.0.

Jak może pamiętacie Państwo dwanaście kół naukowych z AGH bierze udział w projekcie Najlepsi z Najlepszych, grancie MNiSW, który pozwala im na uczestnictwo w największych zawodach oraz konferencjach z danych dziedzin na świecie.

W ostatnich tygodniach pojawiły się informacje o nowych sukcesach na tym polu. Dwa z nich dotyczą kół z naszego pionu. Są to KN Akustyki Architektonicznej oraz KN Zarządzanie. Członkowie KN Akustyki Architektonicznej – Kamil Piotrowski oraz Adam Szwajcowski, zdobyli odpowiednio, Silver Award oraz Bronze Award, w trakcie Student Design Competition w ramach 146th Audio Engineering Society Convention w Dublinie. Ku dalszym szczegółom zapraszamy pod https://www.agh.edu.pl/osiagniecia/info/article/dwie-nagrody-w-prestizowym-konkursie-projektow-audio-dla-studentow-akustyki-z-agh/.

Członkini KN Zarządzanie – Katarzyna Styk zdobyła pierwszą nagrodę w sekcji Social Sciences, Humanities Business, Management and Economic Studies w trakcie 5th International Conference on Advancements in Social, Business and Management Sciences Research w Tokio. Ku dalszym szczegółom zapraszam pod https://www.agh.edu.pl/osiagniecia/info/article/studenckie-kolo-naukowe-zarzadzanie-z-sukcesami-na-konferencji-w-tokio/.

Serdeczne gratulacje dla zwycięskich kół! 🙂

Dzień Otwarty AGH

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym AGH w dniu 12 kwietnia w godz. 9.00-14.00! Prowadzone będą pokazy na stoiskach wydziałowych i związanych z działalnością AGH, ale my w szczególności zapraszamy na stoisko Studenckich Kół Naukowych AGH. Centrum wydarzeń będzie przestrzeń pomiędzy pawilonami A2 i A3. Szczegółowy plan znajdziecie Państwo na przykład pod https://www.dzn.agh.edu.pl/promocja-ksztalcenia-i-wspolpraca-ze-szkolami-srednimi/dzien-otwarty-agh/.

W namiocie kół naukowych będzie prezentować się w nim 19 kół naukowych. Wśród z nich, z naszego pionu, pojawią się: KN Akustyki Architektonicznej, KN Detonator, KN Geoturystyka, KN Kiwon, KN Kliwent, KN Lider, KN Modelowania Finansowego, KN Skalnik oraz KN Zarządzanie. Do zobaczenia, będzie się działo!

VIII Konferencja Matematyki Finansowej

W imieniu KN Modelowania Finansowego działającego przy Wydziale Matematyki Stosowanej i w ramach naszego pionu, serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Konferencji Matematyki Finansowej, która odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2019 w pawilonie U2 AGH. Wszelkie dotyczące jej szczegóły można znaleźć pod http://www.knmf.agh.edu.pl/viii-kkmf-informacje/, bądź też pisząc na knmf@student.agh.edu.pl

Nowa prezentacja w gablocie KNPG

Miło nam przekazać, że chęć swej prezentacji w gablocie kół pionu górniczego w semestrze letnim zgłosiły cztery koła: KN Grzała, KN Hydro, KN Mechaników Górników oraz KN Menedżer Produkcji. Musiało więc dojść do losowania. W wyniku losowania do prezentacji zaproszone zostało KN Menedżer Produkcji. W związku z powyższym prosimy przedstawicieli koła o kontakt z Pełnomocnikiem celem ustalenia szczegółów i pobrania klucza do gablotki. Pozostałym kołom bardzo dziękujemy za chęć pokazania się w miejscu naszej prezentacji wizualnej 🙂

Książka Laureatów 59. KSKNPG AGH, czyli przedłużenie

W związku z niezamknięciem jeszcze przez część laureatów recenzji dla swych artykułów, przedłużamy do 15 marca czas przygotowania materiałów do tego punktowanego periodyku, wydawanego przez Wydawnictwa AGH. Wszystkie szczegóły dotyczące materiałów znalazły się we wcześniejszych postach. Powodzenia w działaniach!