Konsultacje Pełnomocnika

W związku z wyjazdem Pełnomocnika Rektora AGH ds. Studenckich dr hab. inż. Pawła Bogacza na konferencję do St. Petersburga wraz z delegacją studencką, w dniach 13-17.05 konsultacje dla Kół Naukowych zostają odwołane

Oferta staży i praktyk wakacyjnych w Procter&Gamble

W imieniu koncernu Procter&Gamble zapraszamy na wakacyjne praktyki oraz staże w spółkach i zakładach należących do tej jednej z największych grup kapitałowych na świecie. Ich szczegóły znajdują się w kolejnych dwóch plikach z załączników. 

Konferencja Young Investigator Conference (YIC)

W imieniu Pani Rektor prof. dr  hab. Anny Siwik oraz organizatora – Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji młodych naukowców „Young Investigator Conference (YIC), która odbędzie się w dniach 1-6 września na WIMiIP AGH. Wśród bogatego programu szczególną Państwa uwagę zwróci zapewne planowana na 5 września sesja kół naukowych, będąca konkursem z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły w załącznikach.

Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka – Startup – Przemysł AGH

W imieniu Autostrady Technologii i Innowacji IATI oraz KN Doktorantów Projekt Doktor, serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji konferencji Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka – Startup – Przemysł, która odbędzie się na terenie AGH oraz Krakowskiego Centrum Konferencyjnego ICE w dniach 22-23 maja 2019. Pragnę zwrócić Państwa szczególną uwagę, że konferencja odbywa się w ramach niezwykle ważnych, dużych i atrakcyjnych wydarzeń, którymi są Impact oraz Cracow Tech Week. Szczegóły w załączniku.