Fabryka przyszłości 4.0


W imieniu rzedsiębiorstw BALLUFF Sp. z o. o, FANUC Polska Sp. z o. o., LAPP KABEL Sp. z o. o. i WAGO ELWAG Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich studentów do udziału w konkursie prac studenckich Fabryka przyszłości 4.0.organizowanego przy konferencji ‘Fabryka Przyszłości – w drodze do przemysłu 4.0′.

 

Czytaj dalej

Piknik Naukowy w Warszawie

Skoro nasze Koła Naukowe podbiją Krakowski Festiwal Nauki w maju, to może w czerwcu wyruszą na Warszawę? Ależ oczywiście! Już 3.06. przedstawiciele Kół Naukowych z pięciu Wydziałów AGH wezmą udział w Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Tematem tegorocznej edycji, rozgrywanej na PGE Stadionie Narodowym, jest Ziemia. Chcecie wiedzieć więcej? Poczytajcie lub odwiedźcie stolicę! Trzymamy za Was kciuki i czekamy na relację!

Krakowski Festiwal Nauki i Sztuki

Wybieracie się na Krakowski Festiwal Nauki i Sztuki? Będziecie odwiedzać stoiska, a może je prowadzić? Mamy nadzieję, że jedno i drugie! Koła Naukowe stanowią w tym roku lwią część prezentacji Akademii Górniczo-Hutniczej. Kiedy możecie się spodziewać przedstawicieli naszej Alma Mater na Rynku Głównym? Już w najbliższy piątek – 26.05. 

Wystawcom życzymy powodzenia, uczestnikom samych pozytywnych wrażeń! 🙂