VI edycja konkursu Moje AGH – zaproszenie

W imieniu Fundacji dla AGH zapraszamy do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Fotograficznego Moje AGH. Termin nadsyłania prac mija 26 maja, a wręczenie nagród odbędzie się w trakcie Dnia AGH w dniu 9 czerwca.

Wszystkie szczegóły konkursu i jego regulamin znajdziecie Państwo pod http://www.fundacja.agh.edu.pl/index.php?page=nasze-projekty (należy kliknąć w zakładkę Moje AGH). 

Rusza konkurs Fundacji dla AGH na Najlepsze Koło Naukowe AGH

Mamy dla Was informację z Fundacji dla AGH, o starcie konkursu na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2018. W związku z powyższym przesyłamy link do strony Fundacji, pod którymi możecie Państwo znaleźć wszystkie niezbędne informacje.

Oto on: http://www.fundacja.agh.edu.pl/index.php?page=nasze-projekty (należy kliknąć w zakładkę Konkurs Kół Naukowych). Zapraszamy serdecznie do udziału, przypominając, że z naszego pionu na miejscu II za rok 2017 uplasowało się KN Zarządzanie (SKNZ) :-).

Zaproszenie – 55. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH

W imieniu Pana dr Leszka Kurcza oraz Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH Serdecznie zapraszamy do udziału w obradach 55. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH, które odbędą się w budynkach naszej Alma Mater w dniu 10 maja 2018. Wśród występujących będą również przedstawiciele kół naszego pionu!

Szczegółowy program konferencji znajdziecie Państwo pod: http://www.kolanaukowe.agh.edu.pl/ph/?page_id=493

Zmiana terminu konsultacji

Pragniemy przekazać, że ze względu na delegację zagraniczną Pełnomocnik jest zmuszony odwołać konsultacje dla kół naukowych w okresie pomiędzy 10 a 15.05 :-(.  Dodatkowe terminy konsultacji  będą miały miejsce 8.05 w godz. 14:15-15:15 oraz 16.05 w godz. 19:00-20:00.