From Mirek Socha zapraszam!

ET2ST: Wizualizacja w systemach biomedycznych

Ciekawe studia II stopnia!

Pragnę serdecznie zachęcić do studiowania na specjalności Pomiary technologiczne i biomedyczne, prowadzonej na kierunku Elektrotechnika w ramach studiów II stopnia. W szczególności chciałbym zaprosić na prowadzony przeze mnie przedmiot pod tytułem Wizualizacja w systemach biomedycznych.

Celem przedmiotu jest zaznajomienie studentów z nowoczesnymi metodami wizualizacji danych pomiarowych technologicznych i biomedycznych, głównie poprzez przedstawienie możliwości biblioteki VTK. Podczas ćwiczeń zostaną zaprezentowane praktyczne sposoby wykorzystania biblioteki VTK do tworzenia aplikacji przetwarzających i wizualizujących dane.

Darmowe materiały dla studentów AGH :)

Każdy student specjalności Pomiary Technologiczne i Biomedyczne otrzyma komplet materiałów, w tym specjalnie przygotowane skrypty do ćwiczeń oraz obszerne podręczniki! Wśród nich znajduje się również skrypt mojego autorstwa pod tytułem "Wizualizacja danych biomedycznych".

Osoby zainteresowane problemami wizualizacji danych, pragnące zapoznać się z zawartością skryptu "Wizualizacja danych biomedycznych" proszę o kontakt. Skrypt jest wprawdzie opracowany na potrzeby studentów specjalności PTiB, możliwy jest wgląd do egzemplarza autorskiego :)

Program wykładu

Ciekawe miejsca w sieci

Zrealizowane projekty studentów

...

Komentarze

Proszę o konstruktywne komentarze ;)

Komentarz: 
Autor: 
Przepisz code 822

Retrieved from http://home.agh.edu.pl/~socha/pmwiki/pmwiki.php/ET2ST/Wizualizacja
Data ostatniej modyfikacji: 01.10.2012, 23:32