From Mirek Socha zapraszam!

Main: Współpraca

Osoby ambitne, pragnące poszerzyć swoje wiadomości i doświadczenia robiąc coś praktycznego i potrzebnego, serdecznie zachęcam do współpracy!

Obecnie zajmuję się następującymi tematami:

Do rozpoczęcia zabawy przydała by się podstawowa znajomość programowania w języku C lub C++ oraz dobre chęci.

Do dyspozycji jest również nowoczesne laboratorium do przestrzennej wizualizacji danych oraz przetwarzania obrazów. Dostępna jest stacja graficzna z profesjonalną kartą graficzną nVidia Quadro 4800, monitor LCD 3D wraz z zestawem okularów migawkowych nVidia 3D Vision (aktywna stereowizja) oraz zestaw dwóch projektorów HD-ready wraz ze specjalnym ekranem i okularami polaryzacyjnymi do stereowizji pasywnej.

Stanowisko do przestrzennej wizualizacji danych - nasz prywatny IMAX. Jest to zestaw do tzw. stereowizji pasywnej, w skład którego wchodzą: dwa cyfrowe rzutniki z filtrami polaryzacyjnymi, srebrny ekran oraz zestaw kilkudziesięciu okularów, które umożliwiają zobaczenie przestrzennego 3D w programach oraz grach :)

Posiadamy również zestaw profesjonalnych 2 megapikselowych kamer przemysłowych firmy JAI z interfejsem GigaEnthernet oraz całym niezbędnym osprzętem. Dwie monochromatyczne, kolorową 3CCD oraz kolorową z matrycą Bayera. Do tego obiektywy, statywy oraz laserowe rzutniki wzorów, biblioteki z API do C/C++, Matlaba, LabView... Wszystko do dyspozycji studentów :) Serdecznie zapraszam!

1 elementy interfejsu użytkownika (GUI)

Retrieved from http://home.agh.edu.pl/~socha/pmwiki/pmwiki.php/Main/Wsp%c3%b3%c5%82praca
Data ostatniej modyfikacji: 24.02.2011, 18:55