Data | Systemy Robotów Autonomicznych (wykład) |
2.10.2019 | W1 - Informacje organizacyjne + W2 - prezentacja symulatora RoboSoccer |
9.10.2019 | Wizualizacja i grafika 3D (za 4.12.2019) |
16.10.2019 | W3 |
23.10.2019 | Wizualizacja i grafika 3D (za 15.01.2020) |
30.10.2019 | W4 + W5 (15:00-16:30) |
6.11.2019 | Zarządzanie projektem informatycznym (za 30.10.2019) |
13.11.2019 | przeniesiony na 4.12.2019 |
20.11.2019 | W6 - prezentacje referatów i projektów
1+2. Sztuczna inteligencja w grach - Mazur Mateusz (45min)
3. Litografia mikroskopem elektronowym - Kempys Paweł
4. ... - ...
|
27.11.2019 | Zarządzanie projektem informatycznym (za 4.12.2019) |
4.12.2019 | (W7,8,9,10) Wycieczka do fabryki Fiata w Tychach |
11.12.2019 | Zarządzanie projektem informatycznym (za 2.10.2019) |
18.12.2019 | W11 - prezentacje referatów i projektów
1. Interakcja człowiek-komputer w grach video - Pikulski Jan
2. Blockchain - kryptowaluty - Tomala Tomasz
3. Blockchain - zastosowania - Skiba Iwona
4. Rysowanie w VR - Słowikowski Michał
5. Możliwości platformy Android Things - Kaflowski Krzysztof
|
25.12.2019 | przerwa świąteczna
|
1.1.2020 | przerwa świąteczna
|
8.1.2020 | Zarządzanie projektem informatycznym (za 15.01.2020) |
15.1.2020 | W12+W13+W14 - prezentacje referatów i projektów
g.11:30-13:00
1. Projekty NASA w dziedzinie robotyki i eksploracji przestrzeni kosmicznej - Dąbroś Fabiola
2. Nowoczesne rozwiązania z zakresu robotyki w życiu codziennym człowieka - Bałamut Marcelina
3. Sprzętowa platforma rehabilitacji - Jarosz Wojciech
4. Systemy wirtualnej rzeczywistości - Bigaj Radosław
5. Środowiska symulacji robotów - Kasza Maciej
g.13:15-14:45
1. Modelowanie i mapowanie otoczenia w robotyce - Kwarciak Mateusz
2. Stacja pogodowa z monitoringiem smogu - Kucia Piotr
3. Roboty i manipulatory przemysłowe - Siemaszko Jakub
4. Systemy mechatroniczne - Paprota Rafał
5. Sterowanie grupą dronów - Przyłucki Tymoteusz
g.15:00-16:30
1. Tarcza strzelnicza - Dudek Jan
2. Pojazdy autonomiczne - Szopiński Michał
3. Szermierka w oparciu o Kinect - Górkiewicz Grzegorz
4. Pojazdy elektryczne i hybrydowe - Fedurek Jagoda
5. Nowoczesne materiały i technologie w robotyce - Wilusz Konrad
|