Gospodarka o obiegu zamkniętym:
od teorii do pr​aktyki

6-7 grudnia 2023

AGH KRAKÓW

Szkoła GOZ 2023:
Symbioza górnictwa I energetyki we wdrażaniu
gospodarki o obiegu zamkniętym

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Zapraszamy do zapoznania z krótką fotorelacją. Jeżeli brali Państwo udział w wydarzeniu i są zainteresowani pełną galerią, prosimy o kontakt mailowy na adres szkolagoz@agh.edu.pl

O WYDARZENIU

Szkoła Gospodarki o Obiegu zamkniętym (Szkoła GOZ) to inicjatywa,
której celem jest przybliżanie idei, zasad i metod GOZ, a jednocześnie integracja wokół tego tematu środowiska naukowego, biznesowego i społecznego.
___________
Format konferencji zakłada zarówno prezentacje, dyskusje panelowe, warsztaty i szkolenia.
Tematem wiodącym jest oczywiście gospodarka o obiegu zamkniętym, w bardzo szerokim ujęciu obejmującym m.in. ideę, zasady i modele GOZ, przykłady praktycznych wdrożeń: metod, rozwiązań i produktów, obszary możliwych aplikacji, obecne i przyszłe regulacje, wymagania i oczekiwania ze strony interesariuszy, a także wyzwania i bariery wdrożeń oraz metody ich przezwyciężania.

PARTNER GŁÓWNY

PARTNER KONFERENCJI