KNBiG

BUDOWNICTWO AGH –
dzielmy się doświadczeniem

Kraków, Ostoja Górska Koninki
20-22 V 2016


w ramach
IV Integracyjnego Rajdu Budowlańca


Przed nami III edycja Konferencji „Budownictwo AGH – Dzielmy się doświadczeniem”. Poprzednie lata udowodniły jak niezwykle ważna jest wymiana doświadczeń i wzajemna konfrontacja poglądów dotyczących rozwoju budownictwa, wprowadzania nowoczesnych technologii czy projektowania. Dynamiczny rozwój tych dziedzin powoduje nieustanną potrzebę podnoszenia jakości kształcenia na kierunku Budownictwo. Dyskusja z absolwentami, którzy po ukończeniu studiów związali swoje życie zawodowe z branżą budowlaną wydaje się być najlepszą drogą do uzyskania cennych informacji.


Odbywające się podczas Konferencji wykłady, spotkania a także prezentacje, pozwalają absolwentom naszej Uczelni na przedstawienie ich dorobku zawodowego oraz osiągnięć, jak również stworzą możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń związanych z pracą w branży budowlanej bądź pokrewnej. Prezentacja dorobku absolwentów jak również działalności firm, z którymi się związali pozwala na nawiązanie współpracy ze środowiskiem akademickim. Studenci natomiast mogą bliżej przyjrzeć się możliwościom rozwoju kariery zawodowej po ukończeniu studiów na AGH i zapoznać się z nowościami na rynku branży budowlanej.


Odbywające się w trakcie Konferencji panele dyskusyjne, prezentacje a także zajęcia, których głównym celem jest integracja wszystkich uczestników i wspólna wymiana doświadczeń, są doskonałą okazją do zawarcia wielu znajomości, które niejednokrotnie prowadzą do dłuższej współpracy.


Nasza Konferencja jest inna niż wszystkie. Oprócz wielu prelekcji, kładziemy szczególny nacisk na rozwój i utrwalanie więzi między uczestnikami, a także przyjazne otoczenie z dala od miejskiego gwaru, które sprzyja przyswajaniu wiedzy i wypoczynkowi. Mniej oficjalne spotkania w trakcie Konferencji nawiązują klimatem do rajdów studenckich i ich celem jest integracja uczestników Konferencji – absolwentów, studentów oraz prowadzących. Spotkania te pozwalają na wrócenie pamięcią do czasów lat studenckich.


Dalszy rozwój wymaga solidnych partnerów i sponsorów, dlatego jestem głęboko przekonany, że Państwa udział we wspieraniu Konferencji „Budownictwo AGH – Dzielmy się doświadczeniem” przyniesie obu stronom szereg wymiernych korzyści. Zachęcam zarówno firmy jak i osoby prywatne związane z kierunkiem Budownictwo AGH do wsparcia naszej inicjatywy i zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy dla Państwa.


Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 20-22 maja w ośrodku Ostoja Górska Koninki. Korzystając z okazji, pragnę zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską.Łączę wyrazy szacunku

Daniel Wałach

Przewodniczący Komitetu OrganizacyjnegoFormularz zgłoszeniowy

pdf Komunikat - szczegółowe informacje


pdf