Badania

NoseSpirometer

Wraz z osobami z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Politechniki Białostockiej pracujemy nad nowym rozwiązaniem umożliwiającym diagnozowanie górnych dróg oddechowych. Urządzenie doceniono na targach Brussels Innova 2016 (Złoty medal z wyróżnieniem).

JanekStep

Współpraca z Politechniką Gdańską oraz entuzjastami z Gdańska by „oczujnikować” parapodium. Dzięki temu pacjent położeniem ciała może grać/sterować postacią. Na zdjęciach efekt pierwszych dwóch tygodni ciężkiej pracy.

Obraz na dźwięk

Spotkanie z Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku i tłumaczenie czym się zajmuję zaowocowała opracowaniem algorytmu przekształcającego obraz na dźwięk (falki).
Efekt: 8 wystaw w Polsce i za granicą.

Terapia dzieci

Współpraca z Terapią dzieciWspółpraca z Wraz z Projekt zapaleńców, którzy w niezmiernie krótkim czasie opracowali aktywne urządzenie wspomagające rehabilitacje osób z porażeniem mózgowym.