godło AGH   IX Konferencja Naukowa
Czujniki Optoelektroniczne i Elektroniczne COE 2006
  ptts_logo
EN .PL   Kraków - Zakopane 19-22 czerwca 2006    

coe2006  

Dojazd

 
 


 

Na miejsce Konferencji - do hotelu Siwarna - można dotrzeć:

- samochodem:
należy kierować się na Zakopane (przykładowo od strony Krakowa drogą krajową nr 7 ("Zakopianką").
W Zakopanem na pierwszym rondzie wybrać kierunek na Kościelisko, drugie rondo przejechać na wprost, na trzecim skręcić na Chochołów (dojazd do Ośrodka od strony południowej). Minąć Sanktuarium Fatimskie po prawej, następnie za przystankiem autobusu "Krzeptówki" należy skręcić w prawo. Ośrodek mieści się około kilometr dalej na stoku góry - jest z daleka widoczny.
Informacje drogowe

- pociągiem:
Rozkład Jazdy Pociągów

- autobusem PKS:
Z Krakowa: Regionalny Dworzec Autobusowy znajduje się przy ul. Bosackiej 18 (można przejść przejściem podziemnym z dworca PKP kierując się w kierunku peronu 5.)
Odjazdy z Krakowa do Zakopanego


Ośrodek "SIWARNA" znajduje się w Gminie Kościelisko oddalonej od centrum Zakopanego i dworca PKP i PKS w Zakopanem o ok. 6 km.
Do Ośrodka można dotrzeć taksówką, busami lub autobusami PKS lokalnych linii kursujących w kierunku Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej. Należy pytać kierowców, na którym przystanku wysiąść (1. przystanek przy ul. Krzeptowskiego - 1.5 km do Siwarny, 2. przystanek przy karczmie Holny - ok. 1 km od Ośrodka). Cena przejazdu ok. 2-3 zł (zależnie od wybranego przystanku).

Dla uczestników Konferencji COE 2006 może być podstawiony 9-cio osobowy bus kursujący między dworcem PKS w Zakopanem i Ośrodkiem. W przypadku przybycia grupy osób chętnych do skorzystania z busu, prosimy po przybyciu dzwonić na nr: 018 201 44 20 lub 606 67 27 62.

Strona hotelu Siwarna (zawiera m.in. mapę, wizualizację wnętrza oraz otoczenia hotelu)


Mapa dojazdu do hotelu Siwarna: