godło AGH   IX Konferencja Naukowa
Czujniki Optoelektroniczne i Elektroniczne COE 2006
  ptts_logo
EN .PL   Kraków - Zakopane 19-22 czerwca 2006    

coe2006  

Zaproszenie

 
Siwarna Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na kolejną, IX Konferencję Naukową COE 2006 organizowaną tym razem przez Katedrę Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wspólnie z Polskim Towarzystwem Techniki Sensorowej.

Konferencja odbędzie się w dniach 19-22 czerwca 2006 r. w pięknie położonym ośrodku wypoczynkowym , Siwarna' w Zakopanem-Kościelisku.

Referaty gości zaproszonych z zagranicy będą wygłaszane po angielsku. Zaakceptowane prace mogą być prezentowane po polsku lub po angielsku.

Istnieje możliwość opublikowania wybranych prac w czasopiśmie Measurement Science and Technology lub w Proc. of SPIE (The International Society of Optical Engineering).

Przewidywana jest sesja dla wystawców, którzy podczas Konferencji będą mieli możliwość prezentacji swoich produktów na wydzielonych stoiskach.

Wierzymy, że bliskość pięknych polskich Tatr oraz pełnia lata przyczynią się zarówno do wypoczynku, jak i wymiany doświadczeń: prezentacji najnowszych wyników prac badawczych i dyskusji. Oczekujemy na Państwa zgłoszenia.

Z wyrazami szacunku
Komitet Organizacyjny