Strona jest przeznaczona wyłącznie dla administratora systemu i dla asysty i w związku z tym dostęp do niej wymaga wcześniejszego zalogowania, które ma to na celu uwierzytelnienie użytkownika. Studenci mają dostęp do własnych osiągnięć z podmenu "Strony studentów".
Korzystanie ze strony należy rozpocząć podając imię i nazwisko studenta, którego będą dotyczyć dalsze działania i ewentualnie (jeśli system tego zarząda) przypisany mu numer albumu. Po zatwierdzeniu danych przyciskiem "Wybierz studenta" następuje przejście do kolejnej strony, na której zostaną wyświetlone pozostałe dane identyfikacyjne studenta, trzy ramki informacyjne oraz szereg przycisków: "Student info", "Usuń studenta", "Sprawdź / odblokuj test" i "Egzamin bez zaliczenia". Każdy z przycisków ma swoje własne przeznaczenie.
I. Po wybraniu opcji "Student info" i dwukrotnym zatwierdzeniu wyboru następuje przejście do strony z wynikami studenta, na której prezentowanych jest pięć tabel:
1. Tabela "Dane studenta" zawiera podstawowe informacje o studencie i studiowanym przez niego module (przedmiocie). Są to imię i nazwisko studenta oraz jego nr albumu i kierunek studiów.
2. Tabela "Informacje zbiorcze dotyczące testów" zawiera sumaryczne informacje dotyczące wyników: sprawdzianów, kolokwiów, kolokwiów poprawkowych oraz egzaminów. Dla każdego typu testów tabela zawiera ich podsumowanie, a więc liczbę przeprowadzonych testów, sumaryczną liczbę wyników procentowych ich średnią oraz uzyskaną w ten sposób ocenę słowną. Wartości średnie zamieszczone w tabeli są obliczane biorąc pod uwagę wszystkie możliwe testy danego rodzaju, a nie tylko te, w których student brał udział.
3. Trzecia tabela - "Informacje zbiorcze dotyczące sprawozdawozdań z laboratoriów" zwiera dane dotyczące sprawozdań składanych za pośrednictwem systemu. Są to: moduł, którego sprawozdanie dotyczy, ogólna liczba laboratoriów, informacje dotyczące przekazanych plików oraz uzyskane wartości zaliczeń projektów. W ramach danych o przekazanych plikach tabela zawiera liczbę i udział: kodu programów przekazanych w trakcie zajęć, finalnych kodów przekazanych programów oraz tekstów sprawozdań przekazanych w postaci plików z rozszerzeniem "pdf". Kolumny zawierające zaliczenie projetów zawierają procentowy próg zaliczeniowy, uzyskany średni wynik projektu oraz ocenę projektów przekazanych w trakcie trwania semestru. Wartości średnie zamieszczone w tabeli są obliczane biorąc pod uwagę wszystkie możliwe projekty, a nie tylko te przekazane przez studenta.
4. Czwarta tabela - "Informacje szczegółowe dotyczące testów" zawiera dla poszczególnych studiowanych przez studenta przedmiotów informacje dotyczące wyników uzyskanych w poszczególnych testach. W kolumnie "Moduł" widnieje nazwa przedmiotu. Dalsze kolumny zawierają informacje dotyczące sprawdzianów, kolokwiów, kolokwiów poprawkowych i egzaminów. Dla każdego z testów są to: numer, data, procentowy wynik i słowna ocena.
5. Ostatnia tebela zawiera "Informacje szczegółowe dotyczące wszystkich sprawozdawozdań" zawiera podstawowe informacje sprawozaniach przekazanych za pośrednictwem systemu, a więc: moduł, którego sprawozdanie dotyczy, numer sprawozdania oraz daty i godziny kodów programów i sprawozdanń w postaci plików z rozszerzeniem "pdf".
II. Przycisk "Usuń studenta" jest przyciskiem awaryjnym. Jego użycie powoduje usunięcie informacji osobowych studenta z bazy danych i jest pomocny w przypadku, gdy student nie pamięta hasła. Usunięcie z bazy danych pozwala na ponowną rejestrację studenta i umożliwia mu przystąpienie do kolejnych testów.
III. Przycisk "Sprawdź / odblokuj test" służy do przeglądania wyników konkretnego testu studenta lub do usunięcia jego wyników z bazy danych. Wybranie tego przycisku powoduje przejście do strony wyboru odpowiedniedo testu, gdzie należy podać zakres i przeznaczenie testu, i zatwierdzić dane przyciskiem "Wybierz test". Kolejna strona prezentuje tabelę informacyjną o dokonanym wyborze oraz przyciski "Odblokuj udział studenta" i "Wyniki testu". Drugi z przycisków prezentuje tabelę umożliwiającą przegląd: pytań zadanych studentowi w trakcie wybranego testu wraz z wagami przypisanymi tym pytaniom, odpowiedzi studenta, odpowiedzi poprawne oraz sumaryczny wynik procentowy testu. Użycie przycisku "Odblokuj udział studenta" spowoduje usunięcie testu z bazy danych i bezwarunkową możliwość przystąpienia do niego ponownie.
IV. Przycisk "Egzamin bez zaliczenia" służy do umożliwienia przystąpienia do testów egzaminacyjnych osobom, które nie uzyskały zaliczenia lub uzyskały zaliczenie w jednym z semestrów poprzedzających bieżący. W tym ostatnim przypadku baza danych nie zawiera informacji o tym fakcie. Wybranie przycisku "Egzamin bez zaliczenia" powoduje przejście do strony wyświetlającej odpowiedni komunikat oraz przycisk "Wskaż przedmiot egzaminu". Na kolejnej stronie należy wybrać przedmiot testu oraz posłużyć się przyciskiem "Odblokuj udział studenta". Jeśli student znajduje się grupie dziekańskiej realizującej dany moduł, to od tej chwili będzie mógł brać udział w egzaminach pomimo braku zaliczenia. W przeciwnym przypadku zostanie wyświetlony komunikat o braku takiej zgody.
1. Usunięcie danych osobowych studenta z bazy danych umożliwia mu ponowną rejestrację i udział w testach. W takim przypadku wyniki dotychczasowych testów pozostają w bazie danych. Będą one spójne z kolejnymi pod warunkiem, że student przystąpi do każdego nowego testu podając te same: numer albumu i adres e-mail. A zatem przy PONOWIENIU REJESTRACJI NALEŻY ZAWSZE PODAWAĆ TEN SAM ADRES E-MAIL. W przeciwnym przypadku osoba rejestrująca się ponownie z tym samym numerem albumu, ale odmiennym adresem e-mail będzie traktowana jako inny użytkownik systemu i będzie on brał pod uwagę jedynie część jej wyników.
2. Przycisku "Odblokuj udział studenta" należy używać jedynie w sytuacji awaryjnej, gdy prowadzący jest przekonany, że niestandardowe przerwanie testu wynika z przyczyn obiektywnych, niezależnych od studenta oraz o niemożności odzyskania dotychczasowych odpowiedzi studenta. Lepszą metodą przywracania studentowi możliwości kontynuowania testu jest zgłoszenie przez studenta faktu przerwania testu przy pomocy opcji "Powtórka testu" z podmenu "Strony studentów" i obsługa takiego zgłoszenia z wykorzystaniem opcji "Akceptacja powtórek" z podmenu "Interwencje asysty"
3. Podobnie bardzo rozważnie należy się posługiwać opcją "Egzamin bez zaliczenia". Jednokrotne odblokowanie studentowi możliwości przystępowania do egzaminu bez zaliczenia jest nieodwracalne. Jeśli student rzeczywiście nie ma zaliczenia, to może to spowodować szereg nieprzewidianych konsekwencji.
1. Jeżeli w bazie danych występuje więcej niż jedna osoba o żądanym imieniu i nazwisku, to przed prozpoczęciem kolejnych działań system poprosi o podanie numeru albumu studenta w celu identyfikacji właściwej osoby.
2. Tabela zawierająca pzregląd wyników konkretnego testu zawiera listę pytań z wariantami odpowiedzi. Odpowiednimi kolorami i symbolek dłoni z kciukiem zaznaczono odpowiedzi studenta oraz odpowiedzi poprawne. Odpowiedzi poprawne zaznaczone są kolorem zielonym, natomiast odpowiedż studenta jest zaznaczona symbolek dłoni z kciukiem:
- jeśli odpowiedź studenta jest prawidłowa, to jest to kciuk uniesiony w górę, a symbol ma kolor zielony,
- w przciwnym przypadku kciuk jest skierowany ku dołowi i ma kolor czerwony - podobnie jak wariant odpowiedzi, który został wybrany przez studenta.
Symbol dłoni z kciukiem umieszczony jest również w polu procentowego wyniku testu i symbolizuje pozytywny wynik testu - kolor zielony i kciuk w górę - bądź wynik negatywny - kolor czerwony i kciuk w dół.