Strona jest przeznaczona wyłącznie dla amininistratora i asysty i udostępnia wyniki konkretnych testów dla studentów należących do wybranej grupy. Dostęp do strony jest możliwy po zalogowaniu się do systemu, co ma na celu uwierzytelnienie użytkownika. Studenci mają dostęp do dedykowanej im wersji strony z wynikami z podmenu "Strony studentów".
Wyświetlanie wyników testów należy poprzedzić specyfikacją ograniczeń nakładanych na typ i liczbę testów oraz grupy studentów, których testy dotyczą. Są to:
- w pierwszym przypadku "Kierunek studiów", "Rodzaj studiów, "Semestr studiów", "Przedmiot" i "Przeznaczenie testu",
- w drugim przypadku jest to "Grupa". Wybór konkretnej grupy studentów wymaga dokonania selekcji, czy ma to być grupa laboratoryjna czy też dziekańska.
Na stronie wyników studentów prezentowane są dwie tabele:
1. Tabela "Informacje dotyczące testów" zawiera listę testów odpowiadających wybranym kryteriom. Są to kierunek, rodzaj i semestr studiów, studiowany moduł (przedmiot), grupa laboratoryjna lub grupa dziekańska (w tym grupy zbiorcze), przeznaczenie testu, daty i czasy rozpoczęcia i trwania testów oraz liczba pytań.
2. Tabela "Wyniki testów" zawiera informacje dotyczące wyników poszczególnych rodzajów testów: sprawdzianów, kolokwiów, kolokwiów poprawkowych bądź egzaminów. Dla każdego typu testów tabela zawiera alfabetyczną listę studentów, którzy brali udział w danym teście.
1. Wyniki testów studentów są prezentowane dla wszystkich żądanych rodzajów testów i dla wszystkich studentów biorących w nich udział. Dlatego na ogół należy ograniczać listę potencjalnych wierszy tabeli poprzez selekcję konkretnych testów (np. "Kolokwium nr 1"). Wybranie opcji ogólnej (np. "Kolokwia") spowoduje wyświetlenie znacznej liczby wierszy, co może powodować trudności w analizie wyników - zwłaszcza dla dużych grup studentów.
2. Do analizy wyników konkretnych studentów s studentów służy opcja "Wyniki studenta".
3. Poprawne określenie przeznaczenia testu wymaga dodatkowej opcji. Należy stwierdzić czy lista testów ma obejmować testy próbne i testy nieukończone z powodu awarii czy też nie. Jeśli tak, to wyświetlone zostaną również wyniki tzw. "testów zerowych" czyli takich, które nie będą brane pod uwagę przy kalkulacji oceny zaliczeniowej, a których nazwa kończy się zerem (np. Kolokwium nr 0 określa test próbny, a Kolokwium nr 1-0 określające test nieudany).
4. W przypaku gdy dokonano wyboru grupy dziekańskiej wyświetlone zostaną wyniki studentów z listy umieszczonej w Wirtualnej Uczelni, a w przypadku grupy laboratoryjnej na liście znajdą się studenci, którzy zadeklarowali udział w danej grupie laboratoryjnej.
1. Ponieważ wyniki testów studentów mogą być prezentowane dla wielu rodzajów testów i koażdorazowo obejmują wszystkich studentów biorących w nich udział są one wyświetlane w następującej kolejności:
a) Na początek w tabeli wyników pojawia się lista studentów biorących udział w pierwszym z żądanych testów.
b) Po wyświetleniu wyników pierwszego z testów pojawia się lista studentów biorących udział w kolejnym tesście.
c) Całość operacji jest powtarzna aż do wyczerpania listy zaplanowanych do wyświetlenia testów.
2. W pozycji grupa można wprowadzić jedną z opcjonalnych wartości:
a) W przypadku konkretnej grupy laboratoryjnej będzie to numer grupy z zakresu od 1 do 99, co spowoduje odwołanie do testu dla konkretnej grupy,
b) W przypadku, gdy test źródłowy jest planowany dla wielu grup (np. dla kolejnych kolokwiów) będzie to słowo "cały rok", co obejmuje grupę zbiorczą studentów wszyskich grup wymienionych w pkt. (a), a wprowadzone dane zostaną wykorzystane w trakcie tworzenia danych opisujących konkretne testy dla poszczególnych grup studentów ujmujących daty i godziny w jakich testy zostaną przeprowadzone,
c) W przypadku, gdy informacje dotyczą studentów przystępujących do kolokwium porawkowego będzie to słowo "poprawka" i obejmuje grupę zbiorczą studentów wszyskich grup, którzy tworzą nową grupę przystępującą wspólnie - w określonym terminie - do kolokwium poprawkowego,
d) W przypadku, gdy informacje dotyczą studentów przystępujących do egzaminu będzie tosłowo "egzamin" i oznacza grupę zbiorczą studentów wszyskich grup przystępujących do egzaminu.