GALERIA ZDJĘĆ

galeria

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do Krakowa na kolejną, już XIV Konferencję z cyklu Elektroanaliza w teorii i praktyce. Jak Państwu wiadomo tradycja tych spotkań sięga lat 70-tych XX wieku. Wzorem lat ubiegłych proponujemy sprawdzony i dogodny dla wszystkich uczestników termin 28-29 maja 2015 r. Po raz czwarty konferencja jest organizowana pod patronatem Zespołu Elektroanalizy Komitetu Chemii Analitycznej PAN.

Nasze spotkania zawsze sprzyjały wymianie poglądów i doświadczeń, często ich efektem były wspólnie realizowane projekty badawcze. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konferencji i zgłaszania oryginalnych prac w formie wykładów, komunikatów i posterów. Tradycyjnie dopuszczamy przedstawienie w formie plakatów wyników, prezentowanych wcześniej na konferencjach zagranicznych. Przyjęty przed laty szkoleniowy charakter tej konferencji zachęca, aby w programie znalazło się przynajmniej kilka wykładów obejmujących zagadnienia ogólne i podstawowe.

W pierwszym dniu konferencji przywidujemy otwarte posiedzenie Zespołu Elektroanalizy PAN.

W tym roku planujemy przekazanie Państwu, wraz z materiałami konferencyjnymi, wydanej w języku polskim książki, w której ujęte zostaną materiały o tematyce nawiązującej do wygłoszonych na naszym spotkaniu w roku 2014 wykładów i prezentacji. Jestem przekonany, że książka przyczyni się do rozwoju badań z zakresu elektroanalizy oraz będzie pomocą w działalności dydaktycznej.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia strony konferencji oraz strony Zespołu Elektroanalizy Komitetu Chemii Analitycznej PAN, gdzie znajdziecie Państwo najważniejsze informacje dotyczące organizacji Konferencji, w tym terminy zgłoszenia uczestnictwa, wnoszenia opłat, kont bankowych.

Rejestracja w tym roku odbywa się poprzez stronę internetową: REJESTRACJA

Przewodniczący Zespołu Elektroanalizy
Komitetu Chemii Analitycznej PAN
Prof. Władysław W. Kubiak

Strona konferencji Elektroanaliza w teorii i praktyce 2015:
http://galaxy.agh.edu.pl/~kca/konferencja_elektrochemiczna/zaproszenie.php/
Adres poczty elektronicznej do korespondencji: elektroanaliza@agh.edu.pl Strona Zespołu Elektroanalizy PAN: http://galaxy.agh.edu.pl/~eleaa/

Strona Katedry Chemii Analitycznej AGH
Strona Zespołu Elektroanalizy