2_8_org_min

Konferencja Cemex Day

11 kwietnia br. na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki miała miejsce Konferencja „Cemex Day Nowatorskie rozwiązania i technologie w produkcji materiałów budowlanych. Doświadczenia CEMEX-u”. W ramach wydarzenia studenci mieli okazję do zapoznania się ze specyfiką firmy i możliwościami rozwoju swojej kariery. Podczas konferencji studentom zaprezentowano najnowsze technologie stosowane w branży materiałów budowlanych.

Studenci wysłuchali wystąpień specjalistów z firmy, którzy -co warto podkreślić- są absolwentami Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki. Konferencje prowadził Michał Borst – do niedawna Przewodniczący Rady Samorządu Studentów WIMiC, nasz student, obecnie stażysta – Technolog Betonu w Cemex Polska.