GALERIA ZDJĘĆ

galeria

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do Krakowa na kolejną, już XII Konferencję z cyklu Elektroanaliza w teorii i praktyce. Jak Państwu wiadomo tradycja tych spotkań sięga lat 70-tych XX wieku. Wzorem lat ubiegłych proponujemy sprawdzony i dogodny dla wszystkich uczestników termin 6-7 czerwca 2013 r. Po raz drugi konferencja jest organizowana pod patronatem Zespołu Elektroanalizy Komitetu Chemii Analitycznej PAN.

Nasze spotkania zawsze sprzyjały wymianie poglądów i doświadczeń, często ich efektem były wspólnie realizowane badania naukowe, a nawet projekty badawcze. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konferencji i zgłaszania oryginalnych prac w formie wykładów, komunikatów i posterów. Tradycyjnie dopuszczamy przedstawienie w formie plakatów wyników, prezentowanych wcześniej na konferencjach zagranicznych. Przyjęty przed laty szkoleniowy charakter tej konferencji zachęca, aby w programie znalazło się przynajmniej kilka wykładów obejmujących zagadnienia ogólne i podstawowe.

Jako nowość, oprócz zeszytu abstraktów, planujemy wydanie materiałów konferencyjnych w formie książki, w której ujęte zostaną wygłoszone wykłady i prezentacje, a która wzbogaci polskojęzyczną literaturę elektroanalityczną. Jestem przekonany, że książka przyczyni się do rozwoju tego kierunku badań. Oczekujemy od Państwa wszelkich opinii i sugestii.

W pierwszym dniu konferencji przywidujemy otwarte posiedzenie Zespołu Elektroanalizy PAN.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia strony konferencji oraz nowej strony Zespołu Elektroanalizy Komitetu Chemii Analitycznej PAN, gdzie znajdziecie Państwo najważniejsze informacje dotyczące organizacji Konferencji, w tym terminy zgłoszeń uczestnictwa, wnoszenia opłat, kont bankowych czy wymaganej formy przesyłanych abstraktów.

Przewodniczący Zespołu Elektroanalizy
Komitetu Chemii Analitycznej PAN
Prof. Władysław W. Kubiak

Strona konferencji Elektroanaliza w teorii i praktyce 2013:
http://home.agh.edu.pl/~kca/konferencja_elektrochemiczna/zaproszenie.html
Adres poczty elektronicznej do korespondencji: elektroanaliza@agh.edu.pl Strona Zespołu Elektroanalizy PAN: http://galaxy.uci.agh.edu.pl/~eleaa/

Strona Katedry Chemii Analitycznej AGH
Strona Zespołu Elektroanalizy