WYKŁADY

PODSTAWY NEGOCJACJI

Przedmiot wprowadzający w sekrety skutecznych negocjacji. Omawia sposoby rozpoznawania istotnych kwestii ułatwiających prowadzenie negocjacji. Na wykładzie omawiane są metody, techniki i strategie negocjacyjne, uzupełnione prezentacjami, filmami, studium przypadków i dyskusjami.
Naszym sposobem negocjacji w istotny sposób wpływamy na otaczających nas ludzi oraz na świat, w którym żyjemy i będziemy żyli.

Zaliczenie:

Zasady zaliczenia przedmiotu będą omówione na wykładzie.

Zadanie zaliczeniowe 2019

OCENY ORAZ WPISY W WIRTUALNYM DZIEKANACIE

Szanowni Państwo,

miło mi oznajmić, iż wszystkie prace, które dotarły do mnie do końca ubiegłego tygodnia, zostały sprawdzone i ocenione. Większość z Państwa realnie oceniła swoje prace, co jest też ważną umiejętnością, która może być przydatna w różnych negocjacjach. Oczywiście odstępstwa również się zdarzyły. Większość z Państwa potraktowała to ćwiczenie poważnie, sumiennie i myślę, że dzięki niemu też utrwaliła sobie wiedzę z wykładu. Życzę Państwu sukcesów w życiu i owocnych negocjacji! Oceny wszystkich ocenionych prac znajdziecie Państwo na swoim koncie w Wirtualnym Dziekanacie.

Osoby, które nie przesłały jeszcze swojej pracy a chciałyby zaliczyć przedmiot, są proszone o nadsyłanie swoich prac, najpóźniej do końca sesji, lecz możliwie wcześniej.

Osoby chcące zaliczyć przedmiot w drugi z zaproponowanych sposobów, mogą przyjść w dniu 01.02.2017 r. do C3/205, gdzie od 10:30 do ok. 12:00 będą się odbywały negocjacje oceny na bazie rozmowy z Państwem oraz wiedzy i umiejętności, jakie w tym zakresie posiadacie. W razie konieczności, może zostać wyznaczony jeszcze drugi termin 06.02. od godz. 10:00 do 12:00. Proszę jednak o uprzedzenie mnie o takim zamiarze i możliwie przesłanie listy chętnych. W zależności od sytuacji i ilości osób, godzina rozpoczęcia może ulec drobnej zmianie. Proszę więc śledzić tą stronę, gdzie ew. zmiana zostanie podana.


Porozmawiaj z chatbotem Eustachy na temat kwestii interpersonalnych, który powstał w trakcie realizacji pracy magisterskiej p. mgr inż. Izabeli Kułakowskiej.


Rozszerzenie wielu kwestii omawianych na wykładzie można znaleźć w:

negocjacje - sprawdzone strategie (321 kB)

Odnośniki i źródła:

Magia gestów w polityce (przykłady).